Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Dodací podmínky

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, přepravce, nebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 2 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 1 prac. dne od obdržení platby).Uzavěrka objednávek a expedice je každý pracovní den mezi 12 až 14h.
Pokud se vyskytnou komplikace (dorazí více objednávek) a nebudeme schopni zboží odeslat budeme Vás neprodleně informovat.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad a originální záruční list platný (mimo naše prodejny)ve všech autorizovaných záručních servisech pro daného výrobce v ČR.V některých případech (například telefony Samsung) slouží jako záruční list doklad s výrobním číslem přístroje (IMEI). Seznam autorizovaných servisů najdete na našich stránkách servisní místa

Můžete tedy, pokud nechcete zasílat zboží přímo k nám, vyhledat nejbližší servisní místo blízko Vašeho bydliště a reklamovat výrobek přímo tam.

Provozovatel si vyhrazuje právo na opravu ceny zboží před odesláním zboží, zjistí-li, že bylo zboží nabízeno za chybnou cenu. V takovém případě musí zákazníka o správné ceně informovat a ten musí s úpravou ceny souhlasit nebo objednávku stornovat. 

Přihlášení
Registrace

Ještě nejste registrovaní? Vytvořte si jednoduše účet zde a získejte ojedinelé výhody.

Zapoměl jsem heslo